Przygoda

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Apr 08, 2009 6:42 pm    Post subject: Przygoda Reply with quote

O losie! Witej Zosiu! Nosz niech mnie kule biją! Takiego się dzisiaj wstydu najadłam, że aż se przed chwilą coś mocniejszego musiałam chlapnąć. Otworzyłam baniaczek MirabelkÓwki (78 obrotÓw) i od razu mi się poprawiło. Tylko trochę mi się te klawisze mylą na maszynie do pisania od kompiutera.. Ale nieważne. Słuchej! Rano siedza w laczach i piję kawę arabikę po turecku a tu nagle telefon!! Leca jak ta głupia do aparatu a tam pani Balbina Kosiłapek i mi nawija, żebym do niej wpadła, bo robi parapetÓwę! O 10-ej nad ranem!! Ani jeszcze w Biedronce nie byłam, ani tamto ani sramto! No ale tak mi nawijała, że założyłam laczosławki, zrobiłam se włosy i zadzwoniłam na Radio-Taxi. Wsiadłam do taryfy i mÓwia
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Apr 14, 2009 1:03 pm    Post subject: Reply with quote

Kurza Twarz !!! Ty wiesz Helenka, że mnie zabrakło smalcu do śniadania ?!?! A u nas na osiedlu wszystko jeszcze jest pozamykane ?!?! W biedronce tak szarpałam za klamkę, aż w końcu została mi w ręce ! Dopiero pÓźniej zauważyła żech kartka ! No mÓwię Ci, same kłody pod nogi !!! A najbardziej to mnie wkurza ten neon z napisem
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Apr 16, 2009 5:59 pm    Post subject: Reply with quote

Kurde bele! Witej Zosiu! Piszę do Ciebie, ale uważaj, bo mÓj barometr nastrojowy nie jest dzisiaj w najlepszym stanie.. Nie wiem, najlepiej to bym komuś pizdnęła! Takiego jakiegoś nerwa dzisiaj mam, że jak mi się gościu w przychodni wepchał do kolejki mÓwiąc
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Apr 20, 2009 3:31 pm    Post subject: Reply with quote

Waldek Jurek !!! Znaczy się - Rany Julek !!! No trzymajcie mnie bo nie strzymam !!! Wchodzę ja Ci do biedronki, dział
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Apr 21, 2009 6:18 pm    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wanda



Joined: 09 Jul 2008
Posts: 14
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Apr 27, 2009 5:06 pm    Post subject: Reply with quote

Helenko ?!? Jesteś tam w tym pudle od kompiutera ? Co tam u Was dzisiaj tak głośno było ? Robiłam akurat kluski cieszyńskie w kuchni, nagle słysza larmo!!!! Aż na korytarz wyleciałam! Chwile pÓźniej widziałam tylko jak jakaś pokraka leci po schodach i klnie pod nosem
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Apr 27, 2009 5:32 pm    Post subject: Reply with quote

Kurde balans! Tak się dziś zdenerwowałam, że aż zapuchłam! Ty sobie wyobraź
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Apr 28, 2009 6:44 am    Post subject: Reply with quote

O matulu !!! Ale mu pojechałaś po majtach !!! Ale rżałam jak czytałam wiadomość od Ciebie, aż se musiałam otworzyć piwo gruszkowe bo mi zaschło w gardle !!! Ale słuchej jaki cynk dostałam !! Podobnież do naszej klatki ma się wprowadzić towarzysz Mokasyn ! Z tegoż też powodu mają zrobić małe
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Apr 29, 2009 5:51 pm    Post subject: Reply with quote

Kurde mole!!! To teraz już wiem, dlaczego te robotniki w poniedziałek wyrywali chwasty z kwietnikÓw przed naszą klatką! Parking to cały tak wypucowany, że aż strach postawić tam samochÓd z cieknącym olejem! Jurek już specjalnie przy hasiokach parkuje
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wanda



Joined: 09 Jul 2008
Posts: 14
Location: Sosnica

PostPosted: Mon May 04, 2009 5:10 pm    Post subject: Reply with quote

Helenko ? Ty nie wiesz czy pani Poraniecka gdzieś wyjechała ?!? Bo już od soboty do niej pukam i nikt nie otwiera. Cicho u nich w mieszkaniu jak na Ligocie, gdzie diabeł mÓwi dobranoc! Teraz nie wiem. Są tylko dwie opcje:

- albo gdzieś wyjechali na wczasy pod gruszą
- albo franca się domyśliła, że chcę od niej 50 złoty pożyczyć.. i nie otwiera.

A ja głupia jeszcze wczorej po kościele z Ciekawską pod biedronką rozmawiałam i wypytywałam! To się chyba zemściło!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon May 04, 2009 6:03 pm    Post subject: Reply with quote

Ciupago!!! Tak się przed chwilą wnerwiłam, że chyba sobie zara ciuciubabkę otworzę! Słuchaj. Byłam dzisiej na mieście, bo w Klapkolandii była promocja na lacze, ciżemki oraz inne obuwie otwarte (z wyjątkiem sandałÓw i chodakÓw lekarskich). Powiem Ci, że dużo wybrakÓw mieli, ale i tak się kaliło, bo wszystko było poniżej 10-u złotych. No nic, kupiłam Jurkowi lacze, pÓźniej jeszcze wstąpiłam po parę rzeczy do rybnego i nagle taki mnie głÓd złapał, że postanowiłam coś na szybko na mieście wtrąbić! Poszłam na hamburgera, bo baby na osiedlu gadały, że ten fast-food to je szybko gotowy i można to od razu wcinać. No dobra, zamÓwiłam co tam chciałam i jeszcze powiedziałam, że biora na wynos, bo się spiesza. Stoja ja Ci przy kasie, a tam taka młoda siksa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Wed May 06, 2009 4:39 pm    Post subject: Reply with quote

Hono Helena bliżej ! Jakie ja mam dzisiaj lumbago, to Ci mÓwię !!! Już od godziny krzyżem leżę ! Waldek mnie ponacierał gałką muszkatołową z przepisu babci ale narazie tylko pali jak sto pięćdziesiąt a nie ma żadnej poprawy ! Następnym razem, ja mu dupsko tym wysmaruje ! Cwaniak z PKS-u jeden !!! Bo to było tak. Wzięłam sie poszłam na zakupy do Biedronki i miałam tylko kupić margarynę wrocławską na ciuciubabkę i kukułki bo nie miałam co ssać jak oglądam w TV "Jak oni pięknie razem wyglądają". No i weszłam ja Ci do sklepu i tak co chwilę patrzę i mÓwię - to się przyda, to się przyda. I nagle ja Ci patrzę a tu mi sąsiad już pomaga popchać ten wÓzek do kasy ! Jeszcze się tak patrzył, żebym mu coś za to odpaliła, ale ja szczwana jestem i dałam mu rolkę papieru toaletowego ale jeszcze przed kasą !!! Ale zrobił oczy jak mu kasierka kazała za to zapałacić a ja chodu z tymi tobołami !!! Ale uleciałam 30 metrÓw i musiałam se spocząć na ławce. Wyduldałam cały woreczek oranżady i dawaj dalej !! I znowu po 30 metrach nagle słyszę - RAZ , DWA , TRZY i rozumiesz, ciemności przed oczami i potem już tylko pamiętam jak Waldek coś do mnie mÓwił i prÓbował mnie położyć na wersalkę , no ale nie wyszło mu i zostałam na dywanie...

No i tego... Ale ja szanuję dobre uczynki i następnym razem kupia mu coś na telewizorek do kolekcji !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Sun May 10, 2009 3:00 pm    Post subject: Reply with quote

Ja fandzola! Witej Zosiu. Ty wiesz jak mi gołębie na parapet narobiły ?!? Tak jak parapet długi, to wszystko obsrane! Normalnie myślałam, że mi się słabo zrobi! Wydarłam się
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wanda



Joined: 09 Jul 2008
Posts: 14
Location: Sosnica

PostPosted: Wed May 13, 2009 5:07 pm    Post subject: Reply with quote

Helenko ? Co to tam dzisiaj za szarpanka była w biedronce ??? Wracałam akurat z magla i widziałam, że torebki to przez pÓł sklepu furgały!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed May 13, 2009 6:02 pm    Post subject: Reply with quote

No niech Cie licho! Witej. Te baby w masarnii to mnie kiedyś chyba do grobu doprowadzą! Tak się dziś wkurzyłam, bo byłam u rzeźnika w Biedronce, nastałam się jak ta głupia i mi babka ostatnią łopatkę z przed nosa wykupiła!!! Myślałam, że wpadna w furia! To znaczy.. doszło do małej szamotaniny na torebki, ale koniec końcÓw cało z tego wyszłam. No bo se wyobraź
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com