Bimbrownia

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Jan 12, 2009 6:27 pm    Post subject: Bimbrownia Reply with quote

Cie choroba Zosiu! Kaj Ty się zapodziałaś ?!? Może pojechałaś z Waldkiem na narty do Laczosławca ? Nieważne. Słuchej! U mnie tyle nowego, że mi chyba miejsca na ekranie telewizora od kompjutera nie wystarczy!!! W sobotę z rana się z Jurkiem tak pożarłam! Bo mnie wpienił. Cały boży dzień siedzi tylko przed pudłem na czterech literach i ogląda skoki! Śmiecie nie wyrzucone, lacze nie wypastowane, gumolit się w kuchni odkleja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Jan 13, 2009 2:17 pm    Post subject: Reply with quote

No pies Ci mordę lizał !!! Uwinęłaś się w trymiga !!! Ale wiesz, mnie się też ostatnio trafiło wyjście z Waldkiem. I to nie byle gdzie !!! Słuchej, złapał mnie za pasek z fartucha i drze się - idziemy ! Ja Ci patrzę, na początku znajoma trasa bo szliśmy w stronę Trynkowej. Ale nagle ostry skręt w Kochanowskiego, potem o 47 koma 7 stopnia skręt na Marzanki, następnie 500 metrÓw wzdłuż szpitala ginekologicznego i zaszliśmy do Operetki !!!! Ty, mnie się aż nogi ugięły jak ptakowi czyli kolana poszły do tyłu !!! Ale głupie uczucie, mÓwię Ci !!!! Ale szybko się wzięłam w garść i mÓwię
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Jan 13, 2009 7:55 pm    Post subject: Reply with quote

Kruca fiks! Witej Zosiu! To mÓwisz, że byłaś w Zakopanem
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Fri Jan 16, 2009 8:21 am    Post subject: Reply with quote

A my, to są w czepku urodzone Ci powiem !!! Tyle co się dzieje na tym świecie a nas nic nie rusza ! Ja to się bardziej martwia co mam oblec na siebie jak idę do okrąglaka niż czy mi ten gaz odetną ! Nie takie rzeczy działy się za Bieruta !!! No ale młodzież już nie ta. Oni by chcieli: kraniki, dywaniki, ciepła woda osobno, zimna osobno !!! Sie porobiło...

No nic, widzę, że Waldek wstał lewą nogą i na pewno będzie chciał iść do łazienki a ja dopiero co podłogę umyłam !
Najlepiej wczoraj, przychodzi do mnie do kuchni i przynosi mi w ręku trzy cukierki. Jeden z nadzieniem malinowym, drugi z toflem i trzeci z ciuciubabką. Jak się nie wnerwiłam, jebudu mu od dołu w szłape walnęłam, aż wszystkie landryny poleciały pod sufit i zostały na żyrandorze ! Wyskoczyłam do niego
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com