Sernik

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Fri Nov 14, 2008 6:03 pm    Post subject: Sernik Reply with quote

No jasna Anielko!! Witej Zosiu! Co za dzień! Panie Boczku! Wiesz, zrobiłam dzisiej kołacza a dokładniej mÓwiąc sernik. Ale taki bez rodzynek, bo Jurek zawsze mi marudzi, że on nienawidzi bakalii. No nic, to se pomyślałach, że moga raz kołacza bez dodatkÓw upiec
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Nov 19, 2008 2:47 pm    Post subject: Reply with quote

O jejciu, jejciu !!! Już Ci opowiadam co mnie jest !!! Wstałam sobie rano jak gdyby nigdy nic. Potem zjadłam jajecznicę na ostro i wypiłam herbatę z nocy. Także jak widzisz narazie luzik. Potem wzięłam się przeciągłam i wpadłam na świetny pomysł, że może w końcu zrobię porządki ! No i tak się jakoś wyrobiłam do 14 00. Potem tak sobie siadłam na Waldka bujaczku, dokończyłam jego agrestÓwkę 66 wolta i się bujam... Ledwo co straciłam poczucie czasu a przychodzi Waldek. Od razu zauważył, że coś się zmieniło ! MÓwię
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Nov 24, 2008 6:44 pm    Post subject: Reply with quote

A mi dzisiaj lacze z przed drzwi zakosili! W biały dzień! No Święta Anielko! Uwierzysz Ty w takie coś ?!? A wiem, że jeszcze leżały na wycieraczce około 12-ej (jak hejnał mariacki na jedynce grali), bo wychodziłam do skrzynki po gazetkę z Tesco. No a teraz, kilka godzin pÓźniej, akurat Radio KierowcÓw leciało i wychodza ja Ci do Magistrali Rybnej a tu pusto! Śladu po laczach nie ma!!! To znaczy ślady zostały, bo w śnieg w nich wleciałam, dlatego posadzka jest dalej mokra
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 1:49 pm    Post subject: Reply with quote

No to narobiłaś harmidru !!! Niech Cię chudy byk popieści !!! Trzeba mieć nasrane w głowie !!!
Chociaż, czekej... W sumie teraz przynajmniej nikt nie będzie z Tobą zadzierał !!! No to jednak dobrze zrobiłaś !!!
Ale ja nie byłam gorsza... Zrobiłam kiedyś hałas o mleko co to jeszcze pod drzwi nosili !!! Też mi jakaś łachudra świętokrzyska zakosiła z przed nosa !!! A ja jeszcze wtedy byłam na diecie i musiałam popić trzema małymi łyżkami lekarstwa !!! No mÓwię Ci, tak się w jednej chwili wpieniłam, że poszłam na przedpokÓj, jebudu, jednym machem wywaliłam wszystkie stare buty i wyciągłam z pawlacza syrenę strażacką !!! Zrobiłam ino pÓłtorej obrotu jak już widziałam wszystkich sąsiadÓw w szlafrokach na balkonach i czerwono-niebieskie światła w pokojach !!! Co to się działo !!! Ludzie złoci !! Waldek z tego wszystkiego wsadził głowę w junkers, a ja jak gdyby nigdy nic napinkalałam dalej ile sił !!! Myślałam, że nam okna powypadają , ale bloki były robione za niemca, także tego !!! Czy jakoś tak.
Od tamtej pory, czy wystawiam na korytarz flaczki na jelicie kozim żeby się przestudziły, czy też wietrze sandaczki-biegaczki Waldka, to nikt się nawet tego nie chyci ! MÓwię Ci, sąsiadÓw to trzeba sobie wychować, ha !!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com