Restrykcje

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 5:55 pm    Post subject: Restrykcje Reply with quote

No kur zapiał!! Takiego nerwa dzisiej mam, bo oblatałam wszystkie Biedronki w mieście i się okazało, że w każdej filii mają jednak to samo! I przegrałam zakład z Poraniecką! Musiałam jej cały koszyk truskawek na balcerku kupić! Taka zła byłam, że musiałam aż w windzie jakoś odreagować.. Jak wychodziłam to powciskałam wszystkie możliwe guziki łącznie z alarmem - i nasłuchiwałam jak się dźwig na każdym piętrze zatrzymuje haha. Słyszałam jeszcze w szybie echo, jak się Janikowa darła, że nie zdąży przez tych pierońskich smarkaczy na autobus.. Nic, wrÓciłam do domu i myślałam, że sobie trocha odpoczna, ale patrza a na kredensie leży rachunek za telefon a w domu ani żywej duszy! Myśla se
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Fri Oct 17, 2008 12:21 pm    Post subject: Reply with quote

No Ty to jesteś krewka bestia !!! Nie ma to tamto !!! Nie będzie nam tu franca perfumeryji urządzała !!! Ale musiało Cię to kosztować nerwÓw i piniędzorÓw ?!?! Ale wiem po sobie
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Fri Oct 17, 2008 6:33 pm    Post subject: Reply with quote

Zosiu Ty uważaj z tym waszym junkersem, bo wy się kiedyś zaczadzicie!

Witej Zosiu! Piernika jasnego!! A ja dzisiej wstałam i postanowiłam przelecieć się na Mikołowską do Domu Chleba. Bo smaka na solanki z elementami śladowymi kminku dostałam! Kupiłam bilet w kiosku i poleciałam szybko na linia: Rokitnica - Sośnica - Ligota - Zatorze - WÓjtowa Wieś - Sikornik Pawilony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Oct 27, 2008 4:26 pm    Post subject: Reply with quote

Ach gdybym ja była młodsza !!! Ty wiesz, że ja musiałam sprawdzić co to się dzieje z tymi kolejkami !?!?!?! Wyciągłam z dolnej pÓłki niedzielną kieckę i lecę ja Ci na ten busik, ktÓry jedzie dookoła śląska i hamuje przed Tesco !!! Piernika, dzisiaj był tak załadowany, że cała spÓdnica mnie się pomięła, beret obrÓcił na bok jak u czołgisty i tylko wyskoczyłam z tego żuka i mÓwię do kierowcy, że dzisiaj za kurs nie płacę i chodu do obrotowych drzwi !!! Ale mnie zwyzywał, ale było kupa ludzi to nikt nie wiedział do kogo on się tak drze, ha !! I słuchej dalej, ja Ci się patrzę i oczom niewierzę !!! Jak to się mÓwi - gupi to ma zawsze częściej czy jakoś tak !!! Wchodzę ja Ci w regały a tam zniczy od koloru do honoru !!! Ale wiesz, nie ma to tamto. Ja taka głupia nie jestem, od razu poszłam zwęszyć pÓłkę z promocją. Patrzę, są !!! Znicze, czas spalania się: 35 koma 4 godziny !!! Ścisnęłam ino koszyk i dawaj zgarniam wszystkie znicze jak leci !!! Ale się obłowiłam !!! Na koniec to już zamiast pchać to ciągłam ten wÓzek. Ledwo co doszłam do kasy !!!
Teraz tak się siedzę na bujaku i się śmieję do siebie bo czekam co Waldek powie jak zobaczy te wybrzuszenie za kotarą !!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com