Egipskie ciemnosci

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Sep 30, 2008 11:50 am    Post subject: Egipskie ciemnosci Reply with quote

Ale mi się trafiło - jak szmatą w łeb !!! Ty wiesz, że od wczoraj nie ma u nas światła!!! Przecież tera są takie czasy, że ja mam wszystko na światło: wiertarka, przycinak do włosÓw w nosie, domofon i jasna cholera nic nie działa !!! Normalnie straciłam kontakt z rzeczywistością, a jeszcze mi się gromnica powoli wypala !!! Dobrze że se chociaż wcześniej załadowałam baterie w laptoku !! Szprytna jestem co ?!?! No i tak to tego...

Ty byś musiała widzieć jak Waldek z kibla wychodził z tą świecą !!! Ja myślałam, że kręcą nowe odcinki
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Oct 01, 2008 5:33 pm    Post subject: Reply with quote

Ciupago!!! Witej Zosia!! Nosz czy by cię szlag nie trafił ?!? Słuchej co mnie się dzisiej przytrafiło! Wpadłam jak śliwka w masło! Nie wiem ktÓra to była godzina, ale musiało być już po jedenastej, bo o 10-ej była u nas pani Barbara Ciuciubabik pożyczyć szklankę gryki. Jurek siedział od bożego rana przed pudłem i oglądał żużel. Ani słowem się cham nie odezwał! Tak jak by się na osiedlu nic nie działo! Franc jeden. No ale nic. PÓźniej zaczął w kÓłko Macieju przełączać kanały! Jak by go coś opętało! Raz albo oglądał gimnastykę wypoczynkową, albo zmieniał na latanie z falbanką po lodzie! Myślałam, że mnie szlag trafi! A najgorsza to była ta symfoniczna muzyka, ktÓra w zależności od przełączanego kanału, raz to zmieniała się na foxtrota, raz na sambę albo Penderewskiego! Tak mi gule w halsie zaczęły bulgotać, że wyciągłam z pomyjÓw ścierę i szybkim krokiem ruszyłam w kierunku pokoju stołowego mu przyfandzolić! Za sobą zaś zostawiałam rzekę zlewozmywakowej
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Fri Oct 03, 2008 8:51 am    Post subject: Reply with quote

Ach jo !!! No człowiek nie ma już szesnastu lat. Trzeba uważać na każdym kroku bo chwila - moment i tego... !!! Jak mÓwi stare kaszubskie powiedzenie - Licho nie śpi i potem jest złe na wszystkich !!! Czy jakoś tak.... Tak-to-tego...

No dobra, dobra, bo ja się tu rozgadałam a chopu trza żryć dać !!! Bo jak nie, to potem cały dzień zmierzły chodzi !!! Franc jeden. Och gdzie ja miałam oczy, chociaż pamiętam jak dziś -lato 1978. Oddali nam za wczasy pod gruszą, no to Waldek mÓwi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com