Zebranie

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Sep 09, 2008 12:54 pm    Post subject: Zebranie Reply with quote

A tak dobrze żarło !!! Jeruna Helena, Ty wiesz jak się teraz namieszało !!! Podobno teraz po dzielnicy ma chodzić patrol policyjny !!! Ty sobie nie zdajesz sprawy jak te wszystkie nasze chopy teraz cierpią !!! Wczoraj słyszałam mieli zebranie pod garażami i rozwodzili się nad tym jak tu teraz towar przemycać na miejsce. No co za łajza im to zrobiła !!! To że czasem jeszcze o pierwszej były jakieś śpiewy ?!? No komu to przeszkadzało !!! Także widzisz...

A czekaj to już ta godzina ?!? Bo ja miałam iść na zebranie mieszkańcÓw do klubu osiedlowego
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Sep 09, 2008 5:45 pm    Post subject: Reply with quote

Nosz w mordę bita! Witej! A widzisz, ja ci powiem, że te zebrania to nie są wcale takie złe. Ostatnio to nawet oprÓcz soczku w woreczkach mieli watę cukrową
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Sep 11, 2008 11:34 am    Post subject: Reply with quote

O żesz Ty !!! No zaraz spadnę z krzesła. Wy znowu na wczasy jedzieta ?!? A ja mÓwiłam Waldkowi tyle razy, że jak on nie chce już jeździć do mamusi tylko też gdzieś do hosteli to musi wziąć się do roboty !!! Ale wiesz jak to z chłopami jest, wziął mi powiedział, że on prawie wszystko robi w domu: zmiata pod szafy, trzepie dywany na balkonie, śmieci wynosi do zsypu na korytarzu !!! I co ja jeszcze chcę od niego !?! No to jest szuja szczecińska !!! Ja mu mÓwię, że mnie chodziło o prawdziwą robotę !!! I brachnęłam go po plerach szmatą z podłogi bo już nie strzymałam !!! Ale słuchej dalej, wziął się obraził i wyleciał z chałupy. I tylko jeszcze słyszałam jak brał co szÓsty schodek bo tak walił tymi piętami !!!
No i se klapłam w bujaku, otworzyłam łososiÓwkę 67 i 4 procenta i se oglądam program o krÓlikach w klatce !!! Nagle ktoś spod balkonÓw krzyczy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com