Promocja

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Aug 21, 2008 12:05 pm    Post subject: Promocja Reply with quote

Do jasnej ciasnej ! Biera fartuch i lecę do Was !!! Dzisiaj mam taką ochotę na rolowane mopsy, że aż mi ślinka po brodzie leci ! A bez kozery mogę powiedzieć, że Twoje Helenko są najlepsze !!!
No i se myślę, zanim przyjdę do Cię to kupię produkty !!! I tera słuchej jaką miałam sytuację w Biedronce !!! Ja Ci idę w regały, patrzę, a tam promocja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Aug 25, 2008 6:38 pm    Post subject: Reply with quote

Nosz żeby cię obesrało! Witej Zosiu. Ty wiesz co ja wczoraj miałam za wieczÓr ?!? No nie możesz wiedzieć! Dlatego słuchej! Najpierw, tak nie wiem ktÓra już była, ale już się ściemniało, to nagle nam prąd wyłączyli! Poleciałam po świece, położyłam je na kanapie i szybko do pawlacza po zapałki! A tam już Jurek stoji i mi gada, że nawet nie mam co tam zaglądać bo sziskie zapałki zabrał na działkę na Ligotę! No co za łazja świętojańska! No to nic, złapałam za portmonyj, siatka i biegiem na jednym laczku do Biedronki! Kupiłam wagon zapałek, obrÓciłam się na prawej pięcie i nazot do doma! A na izbie taka ciemnota już była jak na starym pe-gie-erze! Ciepłam laczkami w kąt i leca do pokoju stołowego, ale jeszcze będąc w przedpokoju słysza jakiś głuchy trzask i Klotkę jak mÓwi pytająco
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Aug 26, 2008 1:09 pm    Post subject: Reply with quote

Błahhahahahaha, po ćmoku siedzieliście, żeby ino z tego dzieci nie było !!! No ale pies Ci mordę lizał !
A ja znowu cała połamana chodzę ! A bo piernika jasnego, żarÓwka mi strzeliła w żyrandolku, no to szybko poleciałam do piekarnika żeby wykręcić stamtąd. Ostatnio coś nie mam głowy do kołoczy więc se pomyślałam, że co się będzie żarÓweczka marnować ! No i weszłam ja Ci na stÓł, potem dałam pięć zagłÓwkÓw, książkę kucharską i wchodzę !!! Ja Ci patrzę a to nie ten gwint !!! Nosz by go prąd pokopał !!! No i w tym momencie poszła iskra i zaliczyłam taką glebę jak w matrixie !!!! Dziesięć paneli powypadywało z podłogi a ja miała całe życie w sekundzie przed oczami !!! Se pomyślałam, no to Waldek będzie miał co robić jak wrÓci z hasioka !!! Więc teraz lecę do piwnicy po dwu litrÓwkę żołędziÓwki 77 koma 4 wolt, żeby lepiej mu ta robota szła !!!
A Ty wiesz, że szła po schodach Poraniecka i mi nawet heloł nie powiedziała ?!?!? No to jak była wyżej, złapałam ją za obcas i zaczęłam szczekać !!! A ta tak spinkalała, że aż wszystkie zakupy jej powypadywały !!! He he, powkładałam wszystko za fartuch i tyle mnie widzieli !!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Aug 27, 2008 5:24 pm    Post subject: Reply with quote

No ja cię kręcę! Witej Zosiu! Co to się na tym świecie nie porobiło, nie ?!? Aż strach kista włączyć, bo jeszcze we wiadomościach usłyszysz, że ruskie znowu na kogoś napadli! MÓwia Ci, idzie trzecia wojna światowa!!! Ten cały Szczwanaszwili i Niedźwiedziew to sie powinni do szynku pÓjść i sie po jednym kuflu piwa razem wypić! To by się od razu ze sobą pogodzili jak by z naszymi chopami przy jednym bufecie stanęli! A tak to haja na całego! Amerykańskie tera chcą jakieś perszingi pod Opocznem insztalować
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com