Czambo

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Sun May 04, 2008 4:33 pm    Post subject: Czambo Reply with quote

Nic, dzisiej rano wstaja i już z łazienki drę się na całe mieszkanie
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Sun May 04, 2008 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

No ja Ci powiem, że człowieka jak przyciśnie to nawet kawe z fusami wypije. No ale słuchaj co mnie się przydarzyło. Szłam se szłam. I podchodzi do mnie pan i pyta mnie czy mam ognia ? Ja mÓwię że nie, odkąd przypaliłam staremu kościołową koszulę , zerwałam z nałogiem. A ten do mnie: No to szybko kobieto do kiosku i mi kup zapalniczkę !!! A ja jeszcze się tak rozglądnęłam czy nie ma znajomych i przyfanzoliłam mu torebką i mÓwię: Gonisz !!!! i chodu w stronę Ligoty !!! Ale adrenalinę miałam , ten pierun okazało się że jeszcze miał niezły galop !!! Ja za drzewa, ten za mną, ja na zjeżdżalnie ten za mną. Aż w końcu rzuciłam w niego parę razy odpadami z kosza na śmieci, potem kołpakiem w łeb zarobił i dał se spokÓj. Ale tak się zziajałam że ledwo na oczy widziałam. Pierwszy raz miałam taki efekt, że kiosk widziałam na gÓrze a na dole niebo. Ale pÓźniej okazało się, że se źle siadłam na ławce. No i poszłam do kiosku mÓwię: kupie se jakąś wodę z ogÓrkÓw w folii. Wchodzę Ci ja tam, patrze, a ten bandzior tam stoi ! Jeszcze tylko wydarłam jape: OTWIERAJTA DRZWI !!!
i tyle mnie widzieli !!!

Wpadłam do domu, wskoczyłam do szafy !!! Ze strachu takie wielkie gały miałam. A Waldek tak tylko kuknął do mnie i pyta: Coś ty kurwa brwi zgoliła ?!?! Ale ja już nic nie odpowiedziałam i nakryłam się pierzyną.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Sun May 04, 2008 4:37 pm    Post subject: Reply with quote

Ty! Wiesz co ?!? Jurek w sobotę rano wstaje, wchodzi do kuchni i gado do mnie, czy ja to bym się nie chciała nazywać pani Morgenstern ?!? A ja się wpieniłam i mu mÓwia, że na jakiego chu... ?!? Ty a on do mnie, że jak bym się tak nazywała, to on mÓgłby każego poranka się budzić i mi mÓwić
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Sun May 04, 2008 4:41 pm    Post subject: Reply with quote

No ja se dzisiaj z rana weszłam do kuchni, zrobiłam sobie bawarie i ide do kompa. Ja tak patrze kątem oka a Waldek lata po pokoju jak balon, w lewo - w prawo , gÓra
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com