Smieciara

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Jul 24, 2008 2:19 pm    Post subject: Smieciara Reply with quote

Helenka !!! uuuu !!! Widzisz mnie w kiście z komputerka ?!? No nic, mam nadzieje, że przeczytasz to jeszcze przed jedzeniem !!! A jak nie, to lepiej odłÓż to na pÓźniej !!! No więc tak, szłam sobie szłam, wiatr wiał, było dosyć ciepło i nagle jebudu !!! Ja Ci patrzę a tu śmieciara się obaliła !!! No to ja siaty w gÓrę i lecę!!! Jeszcze w biegu rozwinęłam se antenkę do szperania i jako jedna z pierwszych doleciałam na miejsce zdarzenia. Wiesz, 14 lat w DFG robi swoje, jak gdyby nigdy nic zaczęłam odgarniać śmieci i patrzyłam czy jeszcze są jakieś puszki ! Nagle patrzę, idzie ta paniusia Poraniecka ! No to ja zaczęłam nogami zgarniać te śmieci na jedną kupkę i dre się
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Aug 05, 2008 8:18 am    Post subject: Reply with quote

Cię choroba Zosiu witej! No i widzisz. Taki ci to nos. Ja to z tego wypadku śmieciarki nic nie miałam. Pomimo zainsztalowanego na balkonie lusterka teleskopowego. A to było tak.. siedziałam w kuchni i szorowałam brytfanna, pÓźniej załączyłam kuchenkę i poszłam się wysikać do ubikacji na połpiętro. Nagle rumot!! Podciągnęłach kiecka, gacie, otworzyłam okienko w ubikacji, patrza a tam śmieciara obalona! Zawarłam gipko to okienko, spłukałam, otworzyłam haczyk od drzwiczek i leca do gÓry po jakaś tasza. Ale jak znowu z izby wyjrzałam przez okno, to ta śmieciara już była furt. No nic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wanda



Joined: 09 Jul 2008
Posts: 14
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Aug 06, 2008 3:55 pm    Post subject: Reply with quote

Piernika jasnego Helenko, jak ci coś powiem, to ci od razu brechanie przejdzie! Se wyobraź, że Zosia z Waldkiem znowu w pierona wyjechali! A ja im musza te ich habazie podlewać! Dobrze, że psa nie mają, bo bym chyba z nim kota dostała! No ale nic, tak sie przynajmniej moga posiedzieć trocha przed telewizorem od kompiutera i trocha googlami posznupać. Ale ci też powiem, że Zosia ma ładnie zrobioną łazienkę, bo sie przed chwilą poszłam do ubikacji powrÓżyć z akacji, no i tak się rozglądam, patrza ci, a nade mną pawlacz! Taka mnie normalnie ciekawość wzięła, co oni tam trzymają ?!? Postawiłam ryczkę na muszli, na ryczce postawiłam wiadro do gÓry nogami i se weszłam na tą konstrukcję. Otwieram ci ten pawlacz a tam normalnie rzeczy niestworzone!!!! Dwa koła od saturatora, paczka naboji do syfonu stołowego, kamyczek na rzemyku, sandały na korku i jeszcze tam w tyle jakiś taki wiklinowy koszyk był.. prÓbowałam przyciągnąć go łapką na muchy, ale coś chyba się nie-tak ruszyłam, bo nagle załamała się pode mną moja budowla!! Jak ci nie runełam jak długa w dÓł!!! Wiaderko wymczknęło się na bok a ja przyfandzoliłam całym moim ciężarem w ryczkę, ktÓra to przełamała na pÓł deskę sedesową i nadłamała z lekka tylnie skrzydło muszli. Najgorsze jest jednak to, że jak leciałam to musiałam chyba zahaczyć też jakimś cudem o spłuczkę, bo całą ją na posadzkę zerwałam. Normalnie same strzępy z niej ino zostały! Tak samo jak z rolki na papier toaletowy.. Też chyba musiałam o nią szłapą zahaczyć - nie wiem, może spadając jak sie ratowałam ?!? Ciężko powiedzieć, w każdym bądź razie jedno ci powiem
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Aug 11, 2008 5:22 pm    Post subject: Reply with quote

Kurde jego bele Wanda! No coś takiego ?!? A kaj oni w ogÓle w tego pierona pojechali ? Może kajś na wieś do tych stryjÓw od nich ?!? Ta franca Zośka ma szczęście, że wy mieszkacie na tym samym piętrze i tą samą ubikację na pÓłpiętrze dzielicie, bo naprawdę bym się z nią chyba pożarła, że mi nic o tym wyjeździe nie powiedziała!! Napewno znowu kupili jakiś last-minute-ticket i złapali w ostatniej minucie jakiś cug na kieleckie. Nieważne z resztą, bo nie wiesz Wanda co mnie się wczorej przytrafiło! Już z rana jakieś takie dziwne przeczucie miałam, że cusik jest nie tak, bo mnie lewy łokieć swędział. No i słuchej! WrÓciłam z jarzynami z balcerka, wchodza szpocona do doma, a taka spragniona byłam, że już w sieni kwartę mleka i dwa woreczki żurku wypiłam! Ty! Nagle otwierają się drzwi z pokoju stołowego, wychodzi z niego Jurek i mÓwi do mnie
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Sat Aug 16, 2008 8:32 pm    Post subject: Reply with quote

No witam ja Cię serdecznie Helenko, a jakże skąpana w słońcu promieniach !!! No ja, ściągam ja ci szkarpety z podrÓży a tam jeszcze piasek i muszelki z nad morza !!! No mÓwię Ci, aż mi się na płacz zebrało !!! Ale nic.
Widzę, że ta flądra bieszczadzka (Wanda) pochwaliła Ci się jaki mi rumor odstawiła w mojej łazience !!! Ludzie to mają tupet, to ja jej wszystko wystawiłam na wierzch, żeby nie musiała sznupać czyli: szare mydło, szczotkę drucianą, ryżową, zestaw kosmetykÓw, ktÓre zapinkoliłam trzy lata temu z hotelu to tej jeszcze było mało !!! Ale ja jej jeszcze porachuje wszystkie kryki !!! Ale aż tak zła to nie jestem ! Ty wiesz, że ja Ci zaglądam do skrzynki pocztowej a tam list z Ridest Dajdżest, że wygrałam remont silnika w aucie albo remont łazienki, zależy co wyjdzie taniej !!! Ja pinkole, tak podskoczyłam z radości, że aż dwa sziełka mi wypadły z żyrandola !!! No mÓwię Ci, tak się jasno zrobiło w izbie, że dopiero teraz zauważyłam, że zamiast kupować żarÓwkę 100 Watt to trzeba było go umyć !!! Także nie ma tego złego co by wpraniu nie wyszło czy jakoś tak.
A teraz tak se siedzę w bujaku, ściskam w ręce już ostatnie regionalne winko z nad morza i mÓwię do Waldka, chodź pogramy w cymbergaja. Pokażę Ci nową sztuczkę !!! A ten mi mÓwi, że on jeszcze do toalety idzie.No co mnie to obchodzi !?!?! Farfocel jeden.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Aug 20, 2008 5:04 pm    Post subject: Reply with quote

No kur zapiał!! Witej Zosia!!! Ja widza, że ty to masz z Waldkiem życie jak w Mysłowicach
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com