Galeria Handlowa

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 7:55 am    Post subject: Galeria Handlowa Reply with quote

Do jasnej ciasnej !!! Bardzo Cię serdecznie pozdrawiam !!! Powiem Ci Helenko, że zaraz jak wstałam rano to se tak pomyślałam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 5:31 pm    Post subject: Reply with quote

Kurka wodna z ciebie to jest niezła wagabunda! Ale słuchej jaki dzisiej miałach szpetny dzień.
Właściwie to się źle nie zaczął! Rano wykręciłam z drzwi wizjer, zamontowałam go sobie w prawym oczodole, przygotowałam sobie taboret, jasiek i obserwowałam w oknie świat okiem kamery! Wiesz jak fajnie ? A byś musiała widzieć jak się ludzie gapili jak z tym judaszem w oku poszłam do biedronki! Ale jak już wrÓciłam do domu, to tak mnie ślipia rozbolały, że aż se musiałam zrobić okład z koziego mleka. Ty! Położyłam się żeby odpocząć a tu nagle dzwonek jak na alarm!!! Otwieram a tam jakiś gościu stoi i nawet "Dzieńdoobory" nie powiedział, tylko od razu klnie i raban robi, że mnie w piątek w domu nie było a on chciał liczniki od prądu spisać i pocałował klamkę! Zaczął się buldoczyć, że następnym razem to grzywną zapłacimy i się skończy. Wnerwiłam się, ale byłam taka wystraszona, że zaczęłam mu się tłumaczyć i mÓwia
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Jul 01, 2008 2:08 pm    Post subject: Reply with quote

No Ciebie to się słowotok trzyma !!! Piernika jasnego, ja tu na działkę spieszę się, żeby zdążyć przed sąsiadem bo zauważyłam u niego dojrzałe mimozy, a Ty mi tu wydłużony plan dnia podsyłasz !!! Ale, poza tym bardzo dobrze !!! W końcu od czego ma się przyjaciÓłkę !!! Chyba nie tylko, żeby razem nawrzeszczeć na expedientki w okrąglaku i komuś przy garażach w czambo dać, jak to się godo !!! Także tego.

Ale wiesz, mÓj Waldek znalazł se zajęcie ! Idzie na ryby w sobotę !! A ja sobie tak ręce zakasałam i mÓwię
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Jul 02, 2008 5:32 am    Post subject: Reply with quote

Cie choroba Zosiu witej! Taka wściekła jestem, bo byłam przed chwilą wynieść śmiecie i znowu się okazało, że hasioki są przepełnione! Już chyba od dwÓch tygodni nie wywozili! Już się tam normalnie chroboki zalęgły! Nic, to wyciepłam te rupiecie za garaże. A co ?!? Ty myślisz, że ja cały wieczÓr poświęca, żeby robić po dzielnicy Tour Round The Hasioki ? Ooo nie, ja się nie będa pinkolić! Robotę mam w domu a mÓj Jurek to się nawet nie ruszy! Już od wtorku leży w przedpokoju worek ze zużytymi szprajami od lakieru do włosÓw i stare opony. Nie wiem, już chyba z 20-a razy mu mÓwiłam, żeby zapakował to do samochodu i wywiÓzł to kajś do lasu, ale on nie!!! Piłka nożna ważniejsza! Co ja zrobiłam, że za takiego obiboka wyszłam za mąż ?!? Ja nie wiem.
Ale słuchej! W niedzielę pojechałam na miasto, bo wieczorem mieli emitować na takim wielkim ekranie finał mistrzostw Europy. Wzięłam se do siatki butelczynę BurakÓwki (67 obrotÓw), precle opolskie i klakson od Czajki. No i naśladowałam tych kibicÓw, a taki rumot był, że myślałam, że ogłuchna! Te łyse młodziki take głośne były, a co drugie słowo to
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com