Halibut

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 4:51 pm    Post subject: Halibut Reply with quote

No Anielko jasna! Ja już nie wytrzymam!
Witej Zosiu. Jaka z tego Jurka jest zaraza!!! Robiłam dzisiej na obiad zrazy. Właściwie to chciałam zrobić smażonego halibuta, bo niedawno filety kupiłam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Jul 16, 2008 7:59 am    Post subject: Reply with quote

I tak w koło Macieju ! Helenka, słuchej ! Ty się swoim chłopem nie przejmuj bo oni wszyscy po tych samych szkołach !!! Czy jakoś tak ! Dobrze Ci radzę - podaj mu obiad pod ryj a zobaczysz będzie Ci jadł z miski !!!

Ale ja w innej sprawie. Chodzi mi o tego halibuta !!! Przecież już mojej babci-teściowa-cÓrki-brata-synowa wędziła ryby w laczach !!! Ryba wtedy nabierają niepowtarzalnego smaku i aromatu !!! No tak !!! I dlatego jest też druga szkoła, ktÓra mÓwi, że halibuta trzeba trzymać w chodaku, śledzia w laczu a morszczuka w kaloszu. Ten ostatni potrzebuje dłuższego czasu wegetacji czy jakoś tak. A znałaś moją babcie ?!? Ta to dopiero miała krÓlewskie podniebienie ! Zawsze dodawała jeszcze liścia lipy, nać naci i kropiła to octem !!! Po tej akcji trzeba było już rybkę wystawić na korytarz żeby nie capiło w izbie a przez noc i tak nikt nie chodził po korytarzu także do rana był spokÓj !!!
A wiesz, tak mnie podpuściłaś z tym Jurkiem że aż mnie korci żeby pÓjść i przypinkolić Waldkowi ! No nic na razie jest na balkonie to muszę poczekać. Ostatnio odskoczył na dwa metry więc nie będę ryzykować !!! No nic, idę się na niego zaczaić, pa !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Jul 17, 2008 7:31 pm    Post subject: Reply with quote

Kruca fiks! No niech ich wszystkich szlag trafi! Ty wiesz co Zosia ?!? Słuchej!
Wczorej nic nie pisałach, bo miałyśmy na osiedlu niezłe widowisko. W tej stołÓwce tam koło garaży się jakiś pan zatruł kompotem, albo niewiadomo czym (może drugim daniem ?!?), no i wywieźli go nogami do przodu!!! Jaki cyrk się zrobił! Ile tu karetek przyjechało! Byś musiała widzieć! Nawet milicja tam do tej stołÓwki ciągle wchodziła i wychodziła. Potem tacy panowie w białych fartuchach przyjechali i się kręcili cały czas! MÓwia ci
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Jul 21, 2008 7:44 am    Post subject: Reply with quote

Ach te ludzie to są nienażarte !!! Helena, cie choroba, to Ty będziesz w telewizorni, ja ? Piernika jasnego Ty to się lansujesz !!! Obawiam się ino, że przez ten TwÓj cięty język to dopiero Cię puszczą koło 24-tej !!! Ale warto to obejrzeć !!! Idę nastawić kukułkę !
Ale słuchej jaką ja raz miałam akcję w szwalni !!! Przyszedł raz taki jegomość i zaczął narzekać, że go szpodnie cisną w kroku ! Że nogawki z innego materiału !!! A ja spokojnie zgasiłam peta i wzięłam za nożyce, idę na niego i mÓwię
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com