Szport

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Sun Jun 15, 2008 4:42 pm    Post subject: Szport Reply with quote

Kurde bele jak się ostatnio nie wpieniłam! Szyscy ino gadają o tym euro 2008! A po co mnie tym cały czas głowę zawracają ?!? Ja myśla gdzie tanio jaka ryba w promocji złapać, albo płatki kukurydziane poniżej złotÓwki dostać! A ci se jeżdżą z flagami, śpiewają a ino w dupa dostają! Jak nasi grali to pÓł osiedla leżało pod śmietnikiem pijane! No co za szopki!!! Ale raz se tak wieczorem w fotelu usiadłach i myśla
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 9:22 pm    Post subject: Reply with quote

Ci powiem, z Jurka to niezły geografik, jeszcze lepszy optymista a już co jak co ale zaraz po moim Waldku to największy pieron !!! Tak se teraz myśle: skąd te nasze chopy takie wielkie kibice się nagle zrobili !!! Nigdy nie oglądali tego Euro a teraz nagle od dwÓch tygodni jakby piorun w nich strzelił !!! I teraz tylko jedno w głowach, ino cały czas: sklep-piwsko-fistaszki-mecz i tak na okrągło. Już nie pamiętam gdzie my skończyli na działce kopać !!! Przecież Ty nie wiesz ale ja ostatnio byłam ... hm a powiem Ci !!! W zooligicznym !!!! Dobrze, że teraz wszędzie są te samoobsługi to se można brać co się chce i nie czekać aż expedientka Ciebie zapyta "a po co to bierze ?!?" No i rozumiesz poszłam ostatnio do tego zoologicznego i kupiłam smycz, kaganiec i coś na pianę bo ten pieron tak to przeżywa, jak rodwajler na widok robiącego kupę chihuahua !!! No mÓwię Ci, czegoś podobnego Helenko to ja jeszcze nie widziałam !?!? A sprÓbuj mu przejść przed telewizorkiem !?!? To tak morde drze jakby mu kto miske z jedzeniem zabierał !!! Dziad skończony !!!! No i teraz mu zakładam przed meczem kaganiec i wiem, że se mogę spokojnie koło niego siąść na dywanie i mnie nie pogryzie !! Ale wiesz, nie daję za wygraną i tak mÓwię do niego: I co Ty tam widzisz w tym 10 calowym telewizorku-duperolku !!!! Kibicu od siedmiu boleści !!! Byś sprzedał syrenę i nam plazme kupił a nie przez Ciebie muszę jutro se kolejne dioptrie dokupić do okularÓw !!! Już ślepa jestem jak kret !!! Chamie skończony i łupkami słonecznika w niego ciepłam !!! Niech wie, że się go nie boję...
Ale wiesz tak patrzę na pana Alojzego. To jest dopiero ułożony gość. Taki mi się marzy: w marynarce z łatami na łokciach, buty z dziurkami na przodzie, teczka... Ale co ja gadam !?!?! Co ja bym tam z takim omnibusem robiła !!! Bych tylko siedziała i mu skarpety prała a tak to mam luz, Waldek ma tylko jedną parę i to kościołowe, ktÓre piorę raz na rok !!! No to dawaj : NASI GOLA !!!! NASI GOLA !!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Jun 17, 2008 4:36 am    Post subject: Reply with quote

Cieniu! Widzisz sama! Ale dobrze, że nasi odpadli, to może nasze chłopy się w końcu za coś wezną. Jurkowi to już nawet listę dzisiej rano zrobiłam: wyszorować gumolit, podkleić gumolit, dokręcić szpadel, wyczyścić ambażur, pomalować balkon, naoliwić drzwiczki od pawlacza i takie tam jeszcze. A ten, wiesz co ? Po tym jak nas nasi w Austrii wyrolowali, to można też od zaraz kontynuować sezon działkowy ?!? Co ty na to ? Za oknem słoń, ce, ładna pogoda, to by się można dzisiej na działka przejść. Ja ?!?

Ten, no, temu, pani Timotej dzisiej już z rana do mnie puka i mÓwi, że słyszała od pani Kosiłapek, że do biedronki mają dziś rzucić kwaśnicę mazowiecką paczkowaną. To się oblekam i leca.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Jun 18, 2008 7:01 am    Post subject: Reply with quote

No i ten tego owego. Cześć ! A wiesz wpadłam na taki pomysł, żeby dzisiaj się rozerwać ! No i wzięłam wszystkie zaskÓrniaki i poszłam. Lece ja Ci do biedronki, wpadam między regały, patrzę a tam już ostatni dezodorant w szpreju stoi. No to ja wzięłam rozbieg, trzy razy się odepchnęłam i skoczyłam jak długa do tego dezodorantu !!! Jeszcze w locie zahaczyłam cicho-klapkiem o beret pani Świr a potem walnęłam się głową z panią Szejkerizi ale dezodorant złapałam pierwsza !!! Ha !!! Ma się te szłapy jak koszykarz !!! Taka dumna wstałam, oczepałam się i przy wszystkich francach wzięłam taki zamach i się popsikałam po całej sukience !!! I jeszcze se po włosach przeleciałam, ha ! A co, nie stać mnie !!! Potem poszłam na balcerka to tak ludzie mnie obwąchiwali, a ja mÓwiłam wszystkim, że to z paczki z rajchu dostałam !!! Ty byś musiała to widzieć. Ludzie jednak wszystko łykną !!!

No ale trzeba zejść na ziemię. Kupiłam worek ziemniakÓw, do drugiej szłapy worek cebuli i wracam do domu. No i tak se idę, ciągnę te wory za sobą. Szłapy mam już coraz dłuższe. No i wpadłam na pomysł żeby wrzucić to wszystko do bagażnika naszej syreny. Ja Ci jestem już przy samochodzie, i coś mnie tak tknęło żebym lukła dookoła na naszą syrenę. Ja Ci patrzę a tam rysa nad kołem i brakuje jednego kołpaka !!! Jasna cholera, od razu poluzowały mi się wszystkie zwieracze !!! Gdzie ten pieron był ?!?! I dawaj, w sekundzie byłam na czwartym, z kopa zapodałam w drzwi a Waldek już za kotarą szukał pomidorÓwki 78,8 wolt, co se zostawił na czarną godzinę. I z płaczem mÓwi: nie krzycz na mnie Zofia, pliz !!! A ja się dre: coś zrobił z naszą limuzyną, dziadzie kalwaryjski !!! A on mÓwi, że za duży zakręt wziął i otarł się o przystanek !! No jasny gwint, mÓwię Ci, wygięło mi nadgarstki !!! No takiej bujdy to dawno nie słyszałam, ale już mu dałam spokÓj i pytam się co dzisiaj na obiad ?!? A on mÓwi: to co lubisz - karminadle na parze w sosie z młodych szczewikÓw i zupa z porzeczek. I jeszcze tylko walnęłam się na bujak i krzyczę: tylko żeby wszystko gorące było !!!
Także widzisz, jak nie urok to ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com