Swiat sie konczy...

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Aug 06, 2009 8:50 am    Post subject: Swiat sie konczy... Reply with quote

Matko Jodyna !!! Helenko, ratuj !! Jak mnie wczoraj na wieczÓr pokręciło ! Piernika, tak to jest jak się cały dzień w oknie siedzi bez poduszki. Dobrze, że mam jeszcze zamrożone Szłapki Galicyjskie to może Waldek będzie umiał to podgrzać na obiad. Co z niego jest za pieron to Ci mÓwię ! Nic nie umie zrobić w kuchni, ma dwie lewe kryki ! Nawet nie ma mi kto szklanki wÓdki podać ! Ale niech tylko podejdzie do łÓżka, jak go maznę z lewej to będzie myślał, że z prawej !! Mamusi krÓliczek...

A słyszałaś, że mają budować hotel za pawilonami ?!?! No co to za szarlatański pomysł ! Niedość, że Trynkowa niedaleko, pełno pijakÓw dookoła to jeszcze lafiryndy będą mi biegać pod oknami !! No świat się kończy, mÓwia Ci...

A ostatnio przyszła Szamocińska i chciała tą moją nową torebkę z Tesco pożyczyć na wesele. MÓwia do niej
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Aug 10, 2009 6:02 pm    Post subject: Messer-Schmitt Reply with quote

Jasny Holender! Witej Zosia! Ty wiesz jak ja się dzisiaj na Jurka wkurzyłam ? Nie wiem czy Ci Janikowa mÓwiła ? Normalnie myślałam, że mu przypatola!!! Byłam na Świętojańskiej u rzeźnika, kupiłam podroby laczosławskie, salcesony i kaszankę wołomińską. Wracam Ci do domu a Jurek rozchuśtany na całego w bujaku i se szport ogląda!! Myślałam, że mnie szlag trafi!!! MÓwia
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Aug 18, 2009 9:23 am    Post subject: skleroza, Tofel, Ostatnia Wieczerza Reply with quote

Mam Cię !!! No cześć, cześć Helenka ! Słuchej, te upały to już mi bokiem wychodzą ! Normalnie w kuchni to się nie da wysiedzieć ! Dzisiaj mÓwię do Waldka, że ostatni raz robię obiad. Następne wydanie obiadu przewiduję w sezonie zimowym i baszta !! Trochę pojęczał i mÓwi, że najwyżej pÓjdzie do osiedlowego baru
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Aug 18, 2009 5:53 pm    Post subject: Elektrownia a Lombard Reply with quote

No już się Zosiu nie dąsaj!! Są gorsze łajzy od Twojego Waldka. Patrz na mojego Jurka
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wanda



Joined: 09 Jul 2008
Posts: 14
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Aug 25, 2009 5:46 pm    Post subject: Roentgen Reply with quote

Jerunie!!! Helenka słuchej no, nie znasz może jakiegoś dobrego majsterklepki ? Ty jeszcze nie wiesz, jakiśmy dzisiaj deal ubili! Teraz się trzymaj kurde bele!!! Kupiłam dziś u Ruskich stary rentgen!!! Podobnież jeszcze na chodzie jest!!! Tylko potrzebowałabym jakiegoś fachowca, ktÓry by mi go w piwnicy podłączył
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Aug 27, 2009 5:55 pm    Post subject: Guma Reply with quote

Ciusanno!!! No znam jednego fachmana! Pana Genka się możesz przecież zapytać! Podłączy Wam tą maszynę za
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com