Syrena

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue May 06, 2008 8:26 am    Post subject: Syrena Reply with quote

Cie choroba, cześć Helenko ! Ty możesz wiedzieć jak ja dzisiaj się najadłam strachu ?!? Ja ci się budzę, patrze, nie ma Waldka !!! Zerwałam się na rÓwne nogi, krzycze jasna cholera !!!! Co ja wczoraj robiłam !?! Co ja wczoraj robiłam !?! Ja Ci patrzę a ten jakgdyby nigdy nic wychodzi z łazienki i zęby se myje !!! No tak mnie krwawica wzięła, że zaraz poleciała japonka w jego kierunku. Ale dziad ma już wyrobione wszystkie uniki.
No i tak się zaczął dzień, a teraz tak siedze na internecie i wpisuje w google zapytanie - co można zrobić ze skołaczem kujawskim ale nic mi nie znalazł. Może to się je bez niczego ?!? Sama niewiem.
Aaa nie mÓwiłam Ci, chcemy naszą syrene sprzedać ! Waldek dzisiaj jedzie najpierw do Praktikera po klamki i lusterka a potem do rzeźnika po nową skÓrę na fotele. A widzisz, czekaj jeszcze mu powiem żeby nową plandeke kupił bo ta już jest tak przeżarta przez te gąłębie kupska że aż wstyd dawać taką. Powiem Ci że w takim stanie jaka ona jest to z pocałowaniem ręki powinna pÓjść. Już pytał o nią pan Jak-Pragnę-Zdrowia ale wiesz jak to jest sprzedawać znajomym. Jeszcze będzie chciał żeby mu dodać opony zimowe a przecież one były droższe niż cały wÓz !!!

No nic, to ja biorę witaminy i lecę na miasto. Jakbyś coś potrzebowała od rymarza to daj znać bo będę tamtędy przechodzić !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Thu May 08, 2008 7:06 pm    Post subject: Reply with quote

Nie Zosiu, nic od grzybiarza nie potrzebuję. Chociaż.... może jak by były ładne rydzyki, to byś mi z dwadzieścia deko wzięła ??? Bym miała przynajmniej co dusić.
Ja. Zosiu, dzisiej se ida do rzeźnika i nagle patrza a tu ci pod okrąglakiem stoi pani Barbara Chopa-Hopparajta! Już jej chyba z tydzień nie widziałam! Ty! I mi się skarży z tymi działkami ?!? Że mają jej kawałek działki zabrać ?!? To znaczy tylko środek. PKP chce tam podobnież tory kłaść
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Fri May 09, 2008 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

Przepraszam Cię !!! Co tam ma lecieć - BiłgorajÓwka Raciborska?!? Helenka, Ty sie nic nie martw, coś się załatwi się z tym !!! Oni w głowach mają ino autostrady !!! szklane domy !!! a starych ludzi to by najchętniej dali do jednego worka i na hasiok !!! Ale miarka się przebrała, ja zaraz pÓjdę do piwnicy po moją szabelkę i ja zrobię porządek !!!
Ale słuchej !!! Ty wiesz, że mÓj Maciuś zajął pierwsze miejsce !!! PrzyniÓsł najwięcej butelek do skupu !!! Ta miła pani pytała go jak on to robi, a on się biedny zasugerował mną i powiedział jej: a co Cię to obchodzi ?
No ja wiem, jest trochę nerwowy ale jak ja mÓwiłam Waldkowi nie dawaj mu po tyłku pogrzebaczem to on nie, nie i nie.
Aha, spotkałam pod kioskiem panią WzgÓrek, piła piwsko z tą bandą co ro biła pani Jelito łazienkę. Ty wiesz że ona se zażyczyła dwa kible ?!? Ja się tak zastanawiam czy by kiedyś się do niej nie wepchać na kawa i zobaczyć jak ona to robi ?!? Hm, zaś nie będę mogła spać całą noc przez tą francę !!!
Dobra, zakładam galoty i lecę po metkę rzeszowską bo mi zamkną przed oczami czy jakoś tak.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Sun May 11, 2008 7:12 am    Post subject: Reply with quote

A ja nic, wzięłam ciusałkę, wytłoczynę wieprzową, zapałki, baniak oleju rzepakowego i na działkę! Najpierw jeszcze szyskie baby pozbierałam, potem do piwnicy po skrzyneczkę KminkÓwki (57 obrotÓw) no i po drodze jeszcze pana Sandałosława żeśmy zabrały i na popijawę haha! Otworzyłam altanę, wyciągam krzesła plastykowe a tu ci się nagle zamieszanie zrobiło i się szyscy zaczęli rzucać i szarpać, że każdy chce na krześle siedzieć!!! Bo zabraknie! Każdy się bał, że będzie musiał siedzieć na pieńku albo na ławeczce haha, ale mÓwia
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com