Odwiedziny

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Feb 23, 2009 5:57 pm    Post subject: Odwiedziny Reply with quote

Ja pinkola Zosiu! Już jestem curik. Pełną chatę gości miałam! Grejtla z Castrop-Rauxel się do mnie między innymi ze swoim nowym zwaliła. Klaus ma na imię. Ale ani słowa po polsku nie umie! Myślałam, że tu zwariuja! Zrobiłam w pierwszy dzień na obiad Fasolkę po Bretońsku i mu mÓwia, że to jest nasza polska szpecjalność
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Feb 26, 2009 7:56 am    Post subject: Reply with quote

Ha ! No to ich załatwilaś na cacyk !!! MÓwiłam Ci ludzie przez ten kryzys to tera mają tak spięte pośladki, że własnej rodziny nie poznają na ulicy !!! Ja narazie też nie wystawiam nosa z domq. A jak już mam iść po zakupy to najwyżej nocą, co by nikogo nie spotkać znajomego !! Całe dnie albo medytacja w kuchni jakby tu zrobić obiad za 2 zeta albo z gazetką na klopie i powiem Ci, że jakoś czas leci !!!
Tyle co ostatnio zeszłam do piwnicy bo mi się przypomniało, że mam jeszcze kasprzaka na szpule a on chyba mniej prądu żre niż mÓj laptok z telewizorkiem !!! Poszłam po bambosze do kamerlika i tyle mnie widzieli. Ja myślałam, że pÓjście po ten sprzęt będzie jak chop-siup-bum-tralala !!! A tu wyprawa na pÓł dnia !!! Dobrze, że sobie kanapkę z halibutem wzięłam. Akurat jak się rozmroził to zgłodniałam ! No popatrz...

W końcu się dokopałam do mojego magnitofona. Nagle ja Ci patrzę a na nim stoją Waldka buty, te do trumny !!! Normalnie czułam, jak mi się wszystkie tętnice rozszerzyły na centymetr !!! Normalnie leciałam po tych schodach jak na haju !!! Najpierw wpadłam do kuchni wrzucić coś na ruszt, żeby mi wrzody nie popękały a potem wpadłam na izbę i mÓwię wolno i spokojnym głosem
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com