Odszkodowanie

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Dec 16, 2008 6:47 pm    Post subject: Odszkodowanie Reply with quote

Ja fandzola Zosiu!!! Wpadłaś jak laczki w kompot!!! Widziałam Cię dzisiaj przez szybę w biedronce i pukałam jak ta głupia żebyś mi kolejkę zajęła! A Ty nic! Albo mnie nie widziałaś, albo mnie nie chciałaś widzieć! Kawał francy z Ciebie jest! Wiesz jak się zbłaźniłam ?!? Wszystkie ludzie się na mnie gapili! Taki jeden pan to się nawet zatrzymał i mi mÓwi, że nie wolno pukać w szybę do kasjerki w trakcie jazdy ?!? Przecież ja do Ciebie machałam i pukałam a nie do kasjerki! Tak zarobił po gembie siatką z konserwami, że mu się okulary w drobny mak rozleciały! Byłam normalnie na 180!! Wściekła złapałam za wÓzek, wpadłam do sklepu i leca pędem na nabiałowy, bo jogurty ciociobella były w promocji! Podjeżdżam pod lodÓwki a tam puste regały!!! Wszystkie już wysprzedane!! Tupłam laczkiem w podłoga i krzycza
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wanda



Joined: 09 Jul 2008
Posts: 14
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Jan 12, 2009 5:21 pm    Post subject: Reply with quote

Helenko ?!? Siedzisz ? Bo jak nie, to sie spocznij, bo Ci zara coś napisza!! Słuchej! Zosi wyłączyli telefon i internet! Baby u rzeźnika mÓwiły, że Zosia i Waldek mają podobnież kilka zaległych rachunkÓw w TPSA!!! No coś takiego ?!? A najlepsze jest to, że jak wracałam dzisiaj z galanteryjnego, to ich spotkałam na dworcu PKS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Jan 13, 2009 1:11 pm    Post subject: Reply with quote

Kurde bele, niech to pieron !!! Człowiek sobie nawet spokojnie na wczasy nie może pojechać !!! A jeszcze na samym początku wczasÓw, dzwoni o 5 rano pani Wahacz i pyta czy nam kolejkę u rzeźnika zająć !!! A mÓwiłam sto razy tej głupiej ci... bez koszyczka, że jedziemy na łono natury i ma mnie nie zapisywać do listy kolejkowej !!! A byli my w Zakopanym u krewnych od strony siostry
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com