TV Kablowa

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Nov 04, 2008 2:17 pm    Post subject: TV Kablowa Reply with quote

MaMaMija !!! Ty wiesz co, ja już niewiem w co mam ręce włożyć !!! Ten mÓj pieron wczoraj podwieczÓr rzuca gazetę i leci do mnie do kuchni i drze się, że on chce rosÓł !!! No skąd ja mu kokoszkę wytrzasnę o tej porze !!! Jajka jakby chciał to tak ale nie rosÓł !!! A dzisiaj budzi mnie w środku nocy o Ósmej i mÓwi, że on ma ochotę na pizzę !!! Ale przewidziałam tę sytuację i wyciągłam spod łÓżka rondelek i tak mu zapinkoliłam z pÓł obrotu, że aż cała spalenizna oderwała się od spodu a on zrobił salto pod ścianę !!!
Wstałam tak kole dziesiątej i mÓwię mu, że Bombola już jest otwarta to niech dzwoni ! A ten do mnie, że on by teraz zjadł naleśniki ! Normalnie, aż mi się peruka obsunęła na oczy !!! Poszłam na klatkę żeby zaczerpnąć świeżego powietrza, wracam i mÓwię - masz tu puste butelki, oddaj je i kup składniki to Ci zrobię !!! Za ten czas posiedziałam sobie w oknie. Nagle ktoś do drzwiÓw puka. Ja Ci patrzę a to ankieter z kablÓwki !!! Jak mi się ciepło zrobiło !! Se myśle, matko jodyna europa do nas idzie a ja w fartuchu !!! I dawaj te karteluszki w łapki złapałam i wypełniam te dane. Facet się zdziwił, że mam jeszcze paszport POLSATU ale niewnikał zabardzo. MÓwię Ci, tak się rozpisałam, że aż pÓł ołÓwka wypisałam !!! Wypełniłam wszystkie kratki z telewizjami kulinarnymi, reklamowymi i telezakupami !!! Ale teraz będę na czasie !!! Poraniecka to może się teraz z tymi swoimi kieckami pod ziemię schować !!! Zaraz powiem Waldkowi, żeby zlikwidował prenumerate gazetki z biedronki i tesco !!! Jeszcze dostałam prezent - podkładkę pod myszkę !!! Ty byś musiała mnie widzieć, z tej radochy o mało przez okno nie wyleciałam !!!
Dobra Helenka, idę do kuchni rozgrzać smalec pod te naleśniki !!! Pa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Tue Nov 04, 2008 6:29 pm    Post subject: Reply with quote

Uszanowanie Zosiu kłaniam się! Oj, czekej bo mi mycka na podłogę spadła!
Tak piździ na izbie, że siedza przed kistą grubo ubrana i opatulona jak mongolski kaznodzieja!!! Jeszcze niedawno było lato i się wylegiwałam całymi dniami na balkonie a tu ci nagle tak się zimno zrobiło, że aż kuchenkę musiałam w kuchni na maksa odpalić! Wszystkie palniki! Jak przyjdzie rachunek za gaz to mnie chyba pieron trzaśnie! No mur beton!!! Jeszcze nam się na dodatek kaloryfery zapowietrzyły! A mÓwiłam Jurkowi, żeby na jesień zawory posprawdzał, to on NIE i NIE! Bo mu się gdzieś kombinerki zapodziały. Jeszcze bezczelny wystawił szłapę i mÓwi, że chce ode mnie dwie dychy na zestaw kombinierek z Biedronki! Dostał... ale z trita w żyć!!! I się skończyło. I teraz siedź w takiej zimnicy jak na tureckim kazaniu ?!? MÓwia Ci, piździ jak w Terespolu na przystanku PKS-u!

A z tą tele wizją kablową to miałaś farta. Dobrze, że wogÓle doma byłaś! Ja to tyle szczęścia nie miałam jak kiedyś listonosz za friko podpaski rozdawał. Byliśmy wtedy z Jurkiem na BarbÓrce. Wracamy do domu, wchodzimy na klatkę a tam drzwiczki ze skrzynki pocztowej wyłamane!!! Normalnie bajtle grasowały i otwierały wszystkim skrzynki a potem handlowali tym na czarnym rynku! No coś takiego ?!? Ale z kolei tydzień pÓźniej, jak listonosz bezpłatne reklamÓwki proszku
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Thu Nov 06, 2008 1:08 pm    Post subject: Reply with quote

Zachciało nam się ameryki no i masz obamo placek !!! Cześć moja psiaciÓłko ! Waldek mÓwi, że już mu we wszystkich szkarpetach gumki poszły no to se myślę jest okazja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com