Nad jeziorem..

 
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Sun Aug 31, 2008 4:03 pm    Post subject: Nad jeziorem.. Reply with quote

No niech cie licho! Witej Zosiu! Słuchej, wiesz ty co ?!? Kupiłam Jurkowi nowe pÓłbuty i mu wyskakują! A ten szajbus powiedział, że nie będzie w takich chodził, wraził je spowrotem do kartonu i łazi dalej w tych swoich laćkach po placu! No widziałaś ty takie coś ? Kompletnie mu już chyba na szajbe odbija! Zgodza się, że może i kupiłam mu zły rozmiar, ale czy ja w tych butach siedzę ?!? Skąd mogłam wiedzieć że mu te giry tak urosły ? No co za łajza. Tak samo dzisiej
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Sep 03, 2008 11:36 am    Post subject: Reply with quote

A to Ci dopiero rajze miałaś !!! Ja to Ci ani grama nie zazdroszczę !!!
A słyszałaś o pani Szejkerizi i jej cÓrce ?!?! Podobno znowu za mąż się mają wydawać !!! Już chodzą po ludziach z zaproszeniami a śluby mają być dopiero w grudniu 2010 !!! No kto to widział ?!? Myśmy se tak pomyślały z panią Ladaco, że to chyba dlatego, że 500 osÓb ma być na weselu !!! Ludzie to są świnie... I tak im się to niezwrÓci !!! A najlepsza była pani Upierdliwa. Przyjęła ich ino w progu bo mÓwi, że nie ma ich czym poczęstować. Złapała ino za koperta i tyle ją widzieli !!! Se tak myślę
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Helenka



Joined: 04 May 2008
Posts: 120
Location: Sosnica

PostPosted: Wed Sep 03, 2008 5:12 pm    Post subject: Reply with quote

No niech cie czort! Słuchej! Ja to chyba naprawdę jestem w złotym czepku urodzona! Nie uwierzysz co mi się dzisiej przytrafiło!!! Przeleciałam się na miasto, bo chciałam żyrandole w elektrycznym pooglądać, ale coś tak mi mÓwiło, żeby wejść do obuwniczego. Ja ci patrza a ja mam komÓrkę w siatce włączoną! I się na dodatek świeci!! Przykładam ją do ucha a tam słysza głos Jadzi, żebym koniecznie się na miasto do obuwniczego przeszła! No coś nieprawdopodobnego!!! Ona mi się nagrała na pocztę głosową a ja musiałam chyba po dordze o jakiś słup tą siatką pinkolnąć! No i mi wybrało ostatni wybierany numer
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zosia



Joined: 04 May 2008
Posts: 129
Location: Sosnica

PostPosted: Mon Sep 08, 2008 2:23 pm    Post subject: Reply with quote

No niech Cię drzwi w tramwaju ścisną !!! Ja Ci powiem, te sny co Ty masz to od tego telewizora w kompiuterze !!! Ja to se taki zegar z kukułką postawiłam na stole. I jak tylko mija szÓsta godzina od włączenia laptoka to odrazu wyskakuje ten dzięcioł i mi wali w
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Zosia & Helenka Forum Index ->
Zosia i Helenka (the daily PRL - soap)
All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Skin Design by ForumTemplates.com